Pojedinačno i ekipno Prvenstvo Hrvatske u srednje dugom triatlonu
Supersprint triatlon
Akvatlon za djecu
Utrka na 5 km (trčanje)
Utrka na 10 km (trčanje)

Protekle nedjelje se je u organizaciji Triatlon kluba "Podstrana" odvilo 4. izdanje Falkensteiner Punta Skala triatlona. U sklopu manifestacije održane su utrke srednje dugog triatlona, akvatlona i supersprint triatlona. Boje našega kluba u utrci supersprint triatlona je u ženskoj konkurenciji branila Nika Begić, dok su nas u muškoj konkurenciji predstavljali Denis Nelc i Marino Jukić.

Nika je u konkurenciji djevojaka zbog produživanja biciklističkog segmenta utrku završila na petom mjestu u ukupnom poretku, odnosno prvom u kategoriji Ž20 (31:39,00).

Marino je utrku završio na prvom mjestu u apsolutnom poretku (22:53,00), dok je Denis sa krugom viška na biciklističkom dijelu, utrku završio na devetnaestoj poziciji, odnosno četvrtoj u kategoriji U-19 (30:35,00).

Čestitke sudionicima utrke!

Vidimo se idućeg vikenda na Rabu!

Rezultati

Natjecatelj/i Disciplina Vrijeme Kategorija Rezultat u kategoriji Rezultat ukupno
Jukić Marino supersprint triatlon 22:53,00 M20 1 1
Begić Nika supersprint triatlon 31:39,00 Ž20 1 5
Nelc Denis supersprint triatlon 30:35,00 Juniori 4 19